مشاوره رایگان - Free consultation


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی / نام شرکت را بنویسید. نام و نام خانوادگی / نام شرکت را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن را بنویسید. شماره تلفن را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آیا نوع سنگ خود را انتخاب کرده اید؟ را انتخاب کنید.
سنگ مورد نیاز شما چیست؟ را انتخاب کنید.
درجه کیفی سنگ مد نظر شما چیست؟ را انتخاب کنید.
مشخصات تکمیلی نام سنگ ، بازه رنگی ، قطر و ابعاد مورد نیاز شما به تفضیل شرح دهید. را بنویسید. مشخصات تکمیلی نام سنگ ، بازه رنگی ، قطر و ابعاد مورد نیاز شما به تفضیل شرح دهید. را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
متراژ برآوردی متریال مورد نیاز شما چه میزان می باشد؟ را انتخاب کنید.
زمان برآوردی خرید سنگ شما مشخص شده است؟ را انتخاب کنید.
رسته فعالیت شما چیست؟ را انتخاب کنید.
آیا شما به طراحی های نما ، نقشه های اجرایی ، رندر و ... نیاز دارید؟ را انتخاب کنید.
محل تخلیه و پروژه شما در کدام استان و شهر قرار دارد؟ را بنویسید. محل تخلیه و پروژه شما در کدام استان و شهر قرار دارد؟ را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آیا متریال شما مقصد خارجی دارد؟ را انتخاب کنید.
توضیحات تکمیلی که شاید در فرم ما پرسیده نشده و برای شما اهمیت دارد. را بنویسید. توضیحات تکمیلی که شاید در فرم ما پرسیده نشده و برای شما اهمیت دارد. را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...

مشاوره رایگان خرید و تامین سنگ ساختمانی  "ماربلینو "

در مجموعه "ماربلینو" ، کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان در ضمینه انتخاب ، خرید ، طراحی و جانمایی انواع سنگ های ساختمانی اسلب و پلاک با متنوع ترین سنگ های تراورتن ، مرمریت ، گرانیت ، مرمر و لایم استون آماده ارایه خدمات رایگان مشاوره به شما عزیزان می باشند . متخصصان سنگ گروه "ماربلینو" با بیش از 15 سال سابقه فعالیت درخشان در ضمینه تامین سنگ های ساختمانی در داخل و خارج کشور به شما مهندسان طراحی ، معماری ، پیمانکاران ، انبوه سازان ، بازرگانان ، تجار ، نصابان و عموم علاقه مندان گرامی صنعت ساختمان آماده خدمت رسانی می باشند.

کارشناس کارشناسان آنلاین مشاوره خرید فروش تامین استعلام قیمت سنگ ساختمان نما کف مرمریت تراورتن گرانیت مرمر

" به احترام تمامی زیبایی های سنگ  ، اقوام ، شهرها و کشور عزیزمان ایران"

گروه تولیدی بازرگانی ماربلینو در زمینه تولید ، صادرات و فروش انواع سنگ های ساختمانی ایرانی  دارای تنوع بسیار زیادی از سنگ‌های معدنی با رنگ‌ها ، الگوها و خواص مختلف ، مرمریتها ، تراورتنها ، گرانیتها ، مرمرها و کریستالهای ایرانی فعالیت خود را از سال 2010بر پایه ارائه محصولات با کیفیت بالا ، خدمات حرفه ای و قیمت رقابتی با رویکرد بهبود مستمر کیفیت محصولات ، خدمات ، ارتقا روابط مشتریان و توسعه بازار های جدید ، با هدف ایجاد برترین گروه فروش سنگ در ایران متولد شد تا در بازار های جهانی حضوری قوی داشته و به افزایش سهم بازار ، توسعه محصولات ، خدمات جدید و ارتقای کیفیت ، اعتماد و نوآوری در ارایه سنگ های ایرانی نقش به سزایی بر عهده بگیرد.  

گروه تولیدی بازرگانی ماربلینو یکی از پیشگامان در صنعت فروش سنگ‌های طبیعی با تمرکز بر کیفیت محصولات ، خدمات و رضایت مشتریان در سطح بین المللی می باشد .  ارزش های گروه تولیدی بازرگانی ماربلینو شامل کیفیت ، اعتماد ، حرفه ای بودن ، نوآوری و مشارکت و همراهی شماست. تلاش ما ارائه بهترین سنگ ها به مشتریان خود و افتخارمان میزبانی و ایجاد تجربه خرید ارزشمندی برای مشتریان بین المللی است. بر خود می بالیم که در ایران با تنوع سنگی بسیار در همه ی نقش و نگار های سنگی و طیف های رنگی گسترده و تجربیات بین المللی خود نیاز های تمامی مشتریان خود را برآورده می نمائیم .

گروه تولیدی بازرگانی ماربلینو با بیش از 10 سال تجربه حضور تخصصی در بازارهای بین المللی افتخار دارد تا تجار ، بازرگانان ، شرکت های ساختمانی ، پیمانکاران ، مهندسان معماری و طراحی ، انبوه سازان محترم را به خرید از مجموعه محصولات متنوع و با کیفیت خود شامل مرمریت ها ، تراورتن ها ، گرانیت ها ، مرمرها و کریستال های ایرانی با تنوع طیف رنگی بی نظیر سفید ، کرم ، سبز ، قهوه ای ، شکلاتی ، خاکی ، مشکی ، طوسی و ... دعوت می نماید. تیم حرفه ای ماربلینو آماده است تا از انتخاب محصول ، ارسال ، دریافت و حتی در صورت نیاز نصب محصولات برای پروژه های شما خدمت رسانی کند . با اطمینان داشته باشید که بهترین خدمات و کیفیت را گروه تولیدی بازرگانی ماربلینو برای شما گارانتی می نماید.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید .  منتظر همکاری موثر ، موفق و پایدار با شما هستیم .

با  احترام و آرزوی بهترین ها

"ماربلینو"