فرم استعلام قیمت - Price inquiry form


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی / شرکت را بنویسید. نام و نام خانوادگی / شرکت را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تماس را بنویسید. شماره تماس را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لیست خرید (شامل نام سنگ ، قطر ، طول ، عرض ، تعداد ، متراژ و ... ) را بنویسید. لیست خرید (شامل نام سنگ ، قطر ، طول ، عرض ، تعداد ، متراژ و ... ) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. لیست خرید (شامل نام سنگ ، قطر ، طول ، عرض ، تعداد ، متراژ و ... ) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
فایل ، لیست سفارش ، عکس نمونه ، نقشه و ... را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...

فرم استعلام قیمت " ماربلینو "

استعلام قیمت به خریداران گرامی کمک می‌کند تا با توجه به حساسیت های امور‌‌مالی که در سازمان ها وجود دارد، بهترین پیشنهاد از تامین کنندگان واجد شرایط را انتخاب نماید. با توجه به حساسیت‌های مالی در قسمت تدارکات هر شخص یا سازمان نیاز به استعلام قیمت دارد تا بتواند به صورت معمول فرآیندها و قوانین خاصی را برای بهینه سازی فرآیند خرید کالا و خدمات مورد نیازشان ، تعدیل هزینه‌ها و سایر موارد مالی اعمال نمایند .

کارشناسان "ماربلینو" پس از تکمیل فرم استعلام قیمت ، می‌توانند قبل از خرید محصولات انتخابی شما ، با شما یا مسئولان خرید در سازمانها ،  ، شرکتها ، نهاد ها به طور مستقیم در ارتباط باشند تا بتوانبد بهترین انتخاب را در دسترستان قرار دهند. تا شما خریداران عزیز بتوانبد از منظر کمی و کیفی تصمیم‌گیری بهتری نمایید و حق انتخاب بیشتری داشته باشید.