سنگ اسلب مرمریت مشکی لاشتر

Pietra Gray slabs

از {{model.count}}
مقایسه
انتخاب درجه بندی:
درجه بندی را انتخاب کنید.
واحد : متر مربع
نوع
ویژگی‌های محصول
 • واحد: متر مربع
فروشنده فروشنده: (قیمت روز اصفهان)
آماده ارسال
1,200,000
9%
1,100,000 تومان
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

سنگ مرمریت مشکی لاشتر با شهرت افسانه ای ، که از چین تا ایتالیا برای داشتن آن سعی بر سبقت از یکدیگر دارند ، زیبایی خاص و منحصر به فرد سنگ مرمریت لاشتر جایگاهی ویژه به این سنگ بخشیده است. زیبایی تنها دلیلی نیست که توجه معماران و طراحان در سطح جهان را به سنگ مرمریت لاشتر برای استفاده در سازه های لوکس و باشکوه جلب کرده است ، در این مقاله می کوشیم پرده از این دلایل برداریم.

محصولات مرتبط

مرمریت سنگ آهکی شکل گرفته از رسوبات دریاهای گرم و بیکران میلیونها سال قبل است. مرمریت دارای رگه‌ها و فسیل‌هایی هستند که زیبایی خاصی به این سنگ می‌بخشد. مرمریت ها دارای زنجیره‌هایی به نام استیلولیت می‌باشد که مانند نوار قلب در بافت سنگ مشاهده می‌شود. سنگ لاشتر نیز از این قایده مستثنی نیست تم رنگی طوسی متمایل به مشکی با رگه هایی لطیف و زیبای سفید رنگ پراکنده در سطح سنگ که ترکیب یکدست مشکی و سفید زیبایی را جلوه می کند طرح های جادویی را در سطح نقاشی کرده است که سبب می شود سنگ مرمریت مشکی لاشتر سنگ فوق العاده زیبا گشته و به عنوان یکی از خاص ترین سنگ های مرمریت ایران و جهان به حساب آید . نام شناخته شده در سطح بین المللی سنگ لاشتر Pietra Gray Marble  است که شباهت زیاد و عجیبی به سنگ پیترا گری ایتالیا دارد. سنگ مرمریت مشکی لاشتر در ابعاد مختلف تایل و اسلب، به سراسر دنیا صادر می گردد. سنگهای مرمریت مشکی لاشتر ساب پذیری خوبی دارند. سنگ مرمریت مشکی لاشتر که به سنگ پترا گری نیز معروف است از جمله سنگ های مرمریت پرفروش در ایران است. این سنگ عموما به صورت اسلب و پلاک بریده می‌شود. شاید جالب باشد که بدانیم لاشتر نام محلی در 35 کیلومتری جاده اصفهان به شیراز واقع در استان اصفهان می باشد که اسم این سنگ برگرفته از آن می باشد.

 از معروف ترین معادن سنگ لاشتر می توان به معادن وطن خواه ، رعنا ، ملک زاده ، عموتقی ، امینی و ... را نام برد .

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

ویژگیهای سنگ مرمریت مشکی لاشتر

ساب پذیری عالی ، جذب آب پایین ، مقاومت فشاری بالا در کنار زمینه مشکی مایل به طوسی سنگ مرمریت لاشتر ، باعث گردیده مهندسان و آرشیتکت ها از این سنگ در طراحی های خود در قسمتهای مختلف ساختمان استفاده نمایند. این سنگ و به طور کلی سنگهای مرمریت به دلیل ساب پذیری بالا و خاصیت براق پذیری بالای خود ، جلوه بسیار زیبایی به محیط میدهد. این سنگ به دلیل داشتن رگه های طبیعی و متمایز ، به صورت اسلب کاربرد فراوانی داشته و در طرح های بوک مچ و فورمچ بر روی دیوار و کف ساختمان های مجلل و لوکس استفاده می شود. تراکم بسیار بالا و استحکام فوق العاده‌ی سنگ مرمریت مشکی لاشتر در کنار مقاومت فشاری و سایشی بالای آن از مزیت های خوب این سنگ می باشد. این سنگ نسبت به ضربه نیز بسیار مقاوم است و از آن در قسمت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

میزان مطلوب
جذب آب
وزن مخصوص
تخلخل
مقاومت فشاری
مقاومت سایشی
MIN
۰/۰۳
۱/۸۰
petty
۶۰۰
۲/۲۰
MAX
۱/۵۰
۲/۸۰
۲/۵۰
۲۲۰۰
۶
سنگ مرمریت مشکی لاشتر
۰/۱۰
۲/۷۴
۰/۲۰
۹۱۰
۳

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

مزایا و معایب سنگ مرمریت مشکی لاشتر

مزایای سنگ مرمریت مشکی لاشتر

 • جذب آب بسیار پایین
 • مقاومت فشاری بالا
 • تراکم بالا و ساب پذیری مناسب
 • رنگ مشکی منحصر بفرد

معایب سنگ مرمریت مشکی لاشتر

 • عدم مقاومت رنگی در برابر نور مستقیم خورشید به صورت مستمر ( این ایراد البته به تمام سنگ های مرمریت عموما وارد است و یکی از دلایلی است که استفاده از سنگ های مرریت در نما پیشنهاد نمی شود ، هرچند لازم به ذکر است در بین مرمریت های مشکی بالاترین مقاومت را در برابر نور خورشید دارد .)
 • داشتن رگه‌ و هاله های زرد رنگ در بعضی از سورت‌های سنگ

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

کاربرد های سنگ مرمریت مشکی لاشتر

زیبایی منحصر بفرد و قیمت بسیار مناسب سنگ مرمریت مشکی لاشتر نسبت به رقبا ، سبب آن گردیده است تا در بسیاری از پروژه های مسکونی، اداری و تجاری و لوکس از این سنگ استفاده گردد. استفاده از اسلب سنگ مرمریت مشکی لاشتر و سایز های بزرگ 120 * 120 و بیشتر ، زیبایی و یک دستی بی نظیری را به فضا می بخشد و موجب چشم نواز تر شدن طراحی می شود. ناگفته نماند سنگ مرمریت مشکی لاشتر برای مکان‌هایی که با آب و رطوبت تماس دارند از جمله سرویس بهداشتی و حمام نیز مناسب است و دارای استحکام کافی می‌باشد.

 از کاربرد های سنگ مرمریت مشکی لاشتر می شود به موارد پایین اشاره کرد:

 • سنگ فرش کف هال، پذیرایی و اتاق ها
 • دیواره های داخلی ساختمان
 • هتل ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری لوکس
 • سنگ راه پله و زیر پله
 • لابی ورودی هتل ها و ساختمان های 
 • محیط های داخلی بیمارستانی ، درمانی و آزمایشگاهی
 • حاشیه ها و قاب و کف کابین آسانسور
 • کابینت و فضای آشپزخانه
 • حمام های لوکس و مستر
 • پیشخوان و کانتر ها
 • استفاده در نمای داخلی ساختمان
 • سرویس های بهداشتی و آشپزخانه

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

سنگ های مشابه سنگ مرمریت مشکی لاشتر

معادن سنگ مرمریت مشکی لاشتر

معادن سنگ مرمریت مشکی لاشتر در استان اصفهان کیلومتر 35 اتوبان اصفهان - شیراز در منطقه لاشتر واقع شده است و سینه کارهای مختلفی دارد که با نام های مختلف در بازار عرضه میگردد. بعضی از سینه کارهای معدن سنگ مرمریت مشکی لاشتر روشن تر و متمایل به طوسی ، بعضی مشکی تر ، بعضی رگه های سفید بیشتر و بعضی دارای حاله های زرد بیشتر است که همگی با نام سنگ مرمریت مشکی لاشتر در بازار ارائه میگردد.

این سنگ دارای معادن متعدد و درجات مختلف سنگ می باشد که در نوع خود بسیار بی نظیر است. از نظر کیفی کوپ سنگ مرمریت مشکی لاشتر استاندارد های صادرات را به طور کامل دارا است، به همین علت این سنگ را به صورت کوپ ، خام ، تایل و اسلب به دیگر کشورها صادر می کنند. 

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

قیمت سنگ اسلب مرمریت مشکی لاشتر و عوامل موثر بر آن

ابعاد و اندازه ی سنگ ، ضخامت ، نحوه ی برش ، میزان رگه های سفیدی در سطح سنگ ، هاله های به اصطلاح سوختگی ، هاله و رگه های زردی ، نوع فرآوری و کیفیت ساب ، می تواند در قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر تاثیر گذار باشد. این سنگ انواع مختلف و بسیار زیادی دارد. هرچه تم رنگی سنگ تیره تر و مشکی تر باشد و رگه های سطح آن کمتر و منظم تر باشند، بر قیمت سنگ اثر می‌گذارد.

کیفیت فرآوری نیز در تعیین قیمت اهمیت فوق العاده زیادی دارد. اگر مراحل فرآوری به طور صحیح و با بهترین متریال انجام شود ، قطعا طول عمر و ماندگاری سنگ مرمریت مشکی لاشتر را بیشتر خواهد کرد. سنگ مرمریت مشکی لاشتر در بین سنگ های مرمریت موجود در ایران قیمت مناسبی دارد اما با توجه زمینه رنگی مشکی ، جلوه زیبا و کیفیتی که دارد نسبت به بعضی از سنگ های مرمریت مشکی قیمت بیشتری دارد.

معادن استخراج سنگ مرمریت مشکی لاشتر : یکی از عوامل موثر در قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر ، معدنی است که به استخراج کوپ می پردازد.

درجه کیفی سنگ مرمریت مشکی لاشتر : سنگ مرمریت مشکی لاشتر بر اساس پاک و یکدستی طرح ذاتی سنگ و میزان پاکی سنگ و ابعاد آن به درجه های سوپر ، ممتاز ، درجه 1 ، درجه 2  تقسیم می شوند که تاثیر بسیار زیادی در قیمت ها می گذارد ، حتی تیره و روشنی نیز بر قیمت سنگ تاثیر می گذارد حتی میزان تراکم موج ها ، رگه ها و هاله های بازی سنگ نیز موثر بر قیمت می باشد. این مساله یکی از مواردی است که کاملا تخصصی و بوسیله کارشناسان خبره سنگ قابل تحلیل و درک می باشد.

هزینه ارسال کوپ سنگ مرمریت مشکی لاشتر  : قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر بستگی به فاصله معدن تا سنگبری نیز بستگی دارد ، زیرا هزینه حمل کوپ مثلا از معدن تا منطقه صنعتی محمود آباد اصفهان مبلغ متفاوتی از کرایه را در بر می گیرد تا ارسال کوپ به منطقه صنعتی شمس آباد تهران. معادن هر چقدر فاصله بیشتری تا سنگبری داشته باشد هزینه حمل بیشتری می پردازد و منطقا محصولی گرانتر را به بازار روانه می نمایند.

تاثیر ابعاد و ضخامت : هرچقد سایز و ابعاد سنگ بیشتر و بزرگتر باشد قیمت آن بیشتر میشود و هر چه کوچیکتر باشد قیمت کمتر البته در صنعت سنگ عرف و معیار هایی وجود دارد که با توجه به خصوصیات هر سنگ تفاوت هایی را ایجاد می نماید. سنگ مرمریت مشکی لاشتر با ابعاد و ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارد. سنگ مرمریت مشکی لاشتر ضخیم تر و بزرگ تر قیمت بالاتری نسبت به سنگ مشابه با قطر کمتر دارد. مثلا سنگ مرمریت مشکی لاشتر با قطر 1.6 از سنگ مرمریت مشکی لاشتر با قطر 2 قیمت پائین تری را خواهد داشت همچنین سنگ مرمریت مشکی لاشتر عرض 40  از سنگ مرمریت مشکی لاشتر 60 به مراتب ارزان تر و سنگ مرمریت مشکی لاشتر عرض 20 از سنگ مرمریت مشکی لاشتر عرض 40  ارزان تر می باشد که این اختلاف قیمت بابت دور ریز و پرت سنگ های بیشتر در زمان تولید می باشد. نکته بسیار با اهمیت در سنگ ها دقت در برش لبه های محیطی سنگ می باشد که خود موضوعی بسیار با اهمیت می باشد. هر چقدر دور ریز سنگ کمتر شود قیمت رقابتی پایین تری را باعث می شود که دلیل اصلی قیمت کمتر در سنگ های طولی این موضوع می باشد.

سورت بندی اسلب مرمریت مشکی لاشتر : سنگ یک متریال طبیعی است که از دل طبیعت بدست می آید و نباید انتظار داشته باشیم همه سنگ ها یکدست و یک‌رنگ باشند. همه سنگ ها پس از فراوری به سورت بندی تقسیم می‌شوند و سنگ هایی که خصوصیت های یکسانی دارند با هم دسته بندی می‌شوند. معمولا قیمت سورت های یکدست اسلب مرمریت مشکی لاشتر بالاتر از بقیه‌ی سنگ ها است.

نوع مقصد ( بازار داخلی و یا صادرات ) : قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر ممکن است بسته به نوع کاربری متفاوت باشد. مثلا هنگامی که شما برای مقاصد صادراتی خرید انجام می دهید عموما با توجه به هزینه بسته بندی ، پالت ، پکینگ لیست و شرینگ قیمت سنگ افزایش پیدا می کند تا هنگامی که سنگ مرمریت مشکی لاشتر برای مقاصد داخلی و بدون بسته بندی و پالت داخلی ارسال می گردد.

بازار , عرضه و تقاضا : عوامل بازار عرضه و تقاضا نیز می توانند بر قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر تاثیر مستقیم بگذارند. در صورتی که تقاضا برای سنگ مرمریت مشکی لاشتر باکیفیت بالا ، زیاد باشد و یا محصول به اصطلاح ترند شود و عرضه نتواند تقاضا را پوشش دهد ، قیمت آن احتمالا بالا خواهد رفت و بر عکس . معمولا در بازار سنگ با خوابیدن معادن و فصول سرد هنگامی که معادن به خواب می روند با کمبود عرضه مواجه می شویم ، یا یک شخص معدنی را مونوپل می نماید و با ایجاد انحصار خود تعیین کننده قیمت می شود.

هزینه های تولید : هزینه های تولید شامل استخراج ، حمل و نقل و فراوری سنگ مرمریت مشکی لاشتر نیز می توانند در تعیین قیمت نقش داشته باشند. هزینه های تولید بر اساس منطقه ، فن آوری تولید ( قله بر یا اره بر ) ، قابلیت دسترسی به بازار و مشاغل بالادستی و پائین دستی مرتبط با صنایع سنگ ، دسترسی به نیروی کار ماهر و سایر عوامل  و کیفیت خدمات آنان حتی متفاوت است و بر بهای تمام شده محصول نهایی تاثیر می  گذارد .

نوع فرآوری : هزینه تولید سنگ مرمریت مشکی لاشتر ، نسبت به دستگاه هایی که در خطوط تولید نصب و برای فراوری استفاده میشود متغیر است و استفاده از دستگاه های روز دنیا باعث استفاده از سرمایه اولیه بیشتر شده و در نتیجه قیمت تمام شده سنگ بالاتر می رود. استفاده از لقمه های خارجی و داخلی بر اساس نسبت کیفیت صیقل و فرآوری و تاثیر مستقیم آنها بر کیفیت نوع صیقل سنگ متفاوت و با اهمیت می باشد. میزان به اصطلاح شیشه ای شدن سطح سنگ و نداشتن ابرویی (حالتی که مسیر لقمه های صاب بر روی سنگ ایجاد می نماید) نیز جز و مباحث فنی کارشناسی کنترل کیفی سنگ بوده و کارشناسان با تجربه به آن دقت می نمایند.

تنوع فرآوری سنگ مرمریت مشکی لاشتر

سنگ مرمریت مشکی لاشتر ، از نظر فرآوری به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شود :

 1. سنگ مرمریت مشکی لاشتر پولیش یا صیقل : این نوع فرآوری‌های که رند بازار داخلی و حتی خارجیست ، به یک سطح صیقلی و شیشه ای دست‌یافته و استفاده از آن در اماکن مختلف ممکن می‌شود.
 2. سنگ مرمریت مشکی لاشتر هوند : در فرآوری هوند ظاهر و رنگ سنگ دقیقا مشخص شده ولی هیچگونه انعکاس نوری در آن دیده نمیشود در واقع یکی از تفاوت های اصلی فرآوری پولیش و فرآوری هوند در این است که در سنگ هوند شده هیچگونه انعکاس نور و براقی وجود ندارد ولی دقیقا مثل سنگ پولیش تمامی رنگ و رگه های داخلی سنگ مشخص و پیدا است و همچنین امکان سر خوردن روی سنگ با فرآوری هوند به نسبت پولیش کمتر می باشد.
 3. سنگ مرمریت مشکی لاشتر بوش همر یا سندبلاست : بوشهمر در واقع یک نوع عملیات فراوری سنگ است که سطح سنگ توسط چکش‌‌‌‌های الماسی که بر روی دستگاه ساب سنگ (لقمه‌ی مخصوص) نصب می‌شود سطح سنگ را بصورت یکنواخت سوزنی میکند. به این نوع فراوری سنگ بوش همر می‌گویند.
 4. سنگ مرمریت مشکی لاشتر چرمی : فرآوری چرمی یک نوع خاصی از فرآوری های سطح سنگ میباشد هدف از ایجاد این نوع فرآوری زیبایی خاص سطح سنگ با ایجاد گودیهای طبیعی در سطح صاف سنگ می باشد.در واقع در حالت چرمی از ساینده های با حالت برس های سیمی روی سنگ استفاده می کنیم که این برس های سیمی نقاط و یا رگه های ضعیف تر سطح سنگ را تا مقدار کمی تخلیه کرده و داخل آنها را مثل سطح سنگ پولیش می دهد در حالت چرمی سوراخ ها و رگه های سطح سنگ نمایانتر شده و تا حد امکان داخل این خلل و فرج حالت براق و چرمی پیدا میکند.
 5. سنگ مرمریت مشکی لاشتر تامبل : پس از آنکه سنگ در ابعاد مناسب و یا استاندارد برش خورد و ضخامت آن به صورت یکنواخت کالیبره شد سطح سنگ پیش ساب میشود و سطح سنگ به شکل صاف و شبه مات تبدیل میشود سپس سنگها درون دیگ های بزرگی و مخصوص قرار می گیرند همزمان با سنگها داخل دیگ مقدار زیادی ساچمه های مخصوص فلزی و سنگ ریزه به نسبت همدیگر مخلوط میشوند

حالا که صحبت از بالا بودن قیمت سنگ مرمریت مشکی لاشتر است، اجازه دهید به این مساله اشاره کنیم که اگر قرار به واردات همین سنگ با چنین کیفیتی بود، قیمت آن بیش از این ها بود. در واقع بازار سنگ ایران بهترین جایی است که می توان با بهایی کم ، سنگ های مطلوبی خرید. کیفیت می تواند پایه گذار خوبی برای برندسازی یک کالا باشد. سنگ مرمریت مشکی لاشتر هم به صورت تئوری هم به صورت تجربی امتحان خود را پس داده است. اما وجود کیفیت بالا در برخی از سنگ‌ها، چیز ماورائی و خارج ازتصور نیست. اما اینکه به این اندازه بتواند بازار را به دست گیرد و یکه تازی کند، چیزی است که از برند سازی درست محصول نشأت می گیرد. سنگ از بدو ورود به کارخانه باید پروسه طولانی را برای تبدیل به یک کالای مصرفی طی کند. این پروسه شامل برش، نوع پرداخت، میزان ساب، کالیبر شدن، اپوکسی و رزین ، توری و … است که هر کدام از این ها خود به موارد مختلفی وابسته اند که در قیمت آن تاثیر گذار است. تخلخل و جذب آب تراورتن مساله دیگری است که بر قیمت تاثیر دارد. بتونه و رزین از جمله مواردی است که برای پرکردن حفرات این سنگ استفاده می شود.

دیگر عوامل موثر در قیمت سنگ اسلب مرمریت مشکی لاشتر :

 • ضخامت سنگ مرمریت مشکی لاشتر
 • بوکمچ یا فورمچ بودن سنگ مرمریت مشکی لاشتر
 • کیفیت فرآوری سنگ مرمریت مشکی لاشتر
 • اندازه و قواره کوپ سنگ مرمریت مشکی لاشتر
 • هزینه های استخراج و خرید کوپ

اسلب سنگ مرمریت مشکی سیاه لاشتر pietra gray سوپر ممتاز درجه 1 2 3 خرید ، فروش ، قیمت و مشخصات بورس ارزان ترین باکیفیت عالی عرضه بهترین بوک مچ فور مچ پله پلاک طولی صادراتی سنگبری محمود آباد اصفهان

نکات حمل و نقل برای جابجایی سنگ مرمریت مشکی لاشتر

استفاده از تجهیزات مناسب : برای جابجایی سنگ‌های سنگین مانند تراورتن، از تجهیزات حمل و نقل مناسب مانند جک، ترالی، و لیفتراک استفاده کنید.

حفاظت از سطح سنگ : سعی کنید سطح سنگ را در معرض ضربات و خطوط خشکی قرار ندهید. از پوشش‌های محافظی برای سنگ استفاده کنید.

توجه به حمل و نقل محلی : مسافت حمل و نقل سنگ تاثیر زیادی بر هزینه و احتمال آسیب به سنگ دارد. اگر امکان دارد، از تهیه سنگ محلی یا نزدیک به محل پروژه در نظر بگیرید.

استفاده از نیروی انسانی با تجربه : کارگرانی که تجربه در جابجایی سنگ‌های سنگین دارند، می‌توانند از نکات ایمنی و مهارت‌های لازم برای اجرای کار بهینه استفاده کنند.

بررسی سنگ قبل از حمل و نقل : قبل از انتقال سنگ، آن را با دقت بررسی کنید تا از عیوب یا آسیب‌های احتمالی مطلع شوید و اگر لازم با توجه به شرایط اقدام به تعمیر یا تقویت کنید.

همواره توجه به ایمنی و استفاده از تجهیزات مخصوص انتقال سنگ‌ها، کلیدی در موفقیت و ایمنی جابجایی آنها است. ویژگی‌های زیبایی و مقاومت آن در بازار جهانی ممکن است جذاب باشد. برخی نکات مربوط به صادرات این سنگ عبارتند از :

مطالعه بازار : پیش از شروع به صادرات، مطالعه بازار جهانی سنگ‌ها و نیازهای مشتریان در مناطق مختلف اهمیت دارد.

گواهی‌نامه‌ها و استانداردها : اطمینان حاصل کنید که سنگ مرمریت مشکی لاشتر مطابق با استانداردها و نیازهای بازارهای مقصد است و دارای استانداردهای لازم برای صادرات به آن مناطق می‌باشد.

پروسه حمل و نقل : راه‌ها و شیوه‌های حمل و نقل برای ارسال سنگ بسیار مهم هستند. هزینه حمل و نقل و امکانات لازم را مورد ارزیابی قرار دهید.

 تعیین بازار هدف : تعیین بازارهای هدف و ارائه مشخصات و ویژگی‌های منحصر به فرد سنگ مرمریت مشکی لاشتر که می‌تواند توجیه صادرات را افزایش دهد.

روابط با واسطه‌ها : برقراری ارتباطات موثر با واسطه‌های بازار مقصد و شرکت‌های توزیعی می‌تواند به افزایش فرصت‌های صادرات کمک کند.

نگهداری کیفیت : حفظ کیفیت سنگ تا زمان تحویل به مشتری یکی از اولویت‌های مهم در صادرات است.

جدول جرم حجمی و نکات حمل و جابجایی سنگ اسلب مرمریت مشکی لاشتر

سنگ اسلب مرمریت مشکی لاشتر دارای وزن ۴۵ تا ۵۰ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد. جرم حجمی برای سنگ های با ضخامت ۲ سانت کامل ملاک برآورد می باشد . نکته  در صورتی که ضخامت ۱۶ میلیمتر باشد وزن حدودی بین ۳۵ تا ۴۰ کیلوگرم ملاک عمل خواهد بود و شما با تناسب بین وزن و قطر می توانید محاسبات قطر مثلا 1.8 را خود محاسبه نمائید. 

 • حمل بوسیله خودرو وانت پیکان - حداکثر میزان وزن بار : 600 کیلوگرم , حداکثر میزان متراژ سنگ: 12 مترمربع
 • حمل بوسیله خودرو نیسان - حداکثر میزان وزن بار : 2 تن ، حداکثر میزان متراژ سنگ : 45 مترمربع
 • حمل بوسیله خودرو خاور - حداکثر میزان وزن بار : 4 تن ، حداکثر میزان متراژ سنگ : 90 مترمربع
 • حمل بوسیله خودرو ایسوزو - حداکثر میزان وزن بار :6 تن ، حداکثر میزان متراژ سنگ : 125 مترمربع
 • حمل بوسیله خودرو کامیون تک - حداکثر میزان وزن بار : 10تن ، حداکثر میزان متراژ سنگ : 220 مترمربع
 • حمل بوسیله خودرو کامیون جفت ( 10 چرخ ) - حداکثر میزان وزن بار : 16 تن ، حداکثر میزان متراژ سنگ : 320 مترمربع


واحد
متر مربع

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...